whatsapp
  • Merkez: Cemal Gürsel Cad. No:75 Bostanlı Apt. Kat:5 Daire:10 Zil:60 Karşıyaka / Bostanlı / İZMİR
    Şube: Alsancak Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. Nuray Apt. No 28 Kat 3 Daire 8 ( Gratis Karşısı ) Alsancak / İZMİR

Microblading kaş tekniği kimler için uygulanır ?

Microblading işlemi 3D kıl tekniği ile kendi Kaş kılınızdan ayırt edemeyeceğiniz kıl efektleri çizilir. Microblading kaş tasarımı uygulamasında dünyaca ünlü kaliteli markalar ile çalışılıp sağlık bakanlığı onaylı pigmentler ile işlemler yapılır. Bu teknik sayesinde kaş görünümlerinden memnun olmayan kişilerin hayal ettikleri ve yüz hatlarına en uygun kaşlara sahip olması sağlanmaktadır. Kendi kaş kılınızdan ayırt edilemeyecek kadar doğal görünen Microblading uygulaması sayesinde seyrek kaş sahibi olan ya da kaş yapısı zayıf olan kişilerin doğal bir kaş görünümüne sahip olması sağlanır.

Kaş Laminasyonu Nedir

Kaşlar, yüzümüzde, ifademizi tamamlayan unsurların başında gelir. Asimetrik olmaları veya şekilsiz şekilde uzamaları, yüzümüzün olumsuz bir ifade kazanmasına neden olabilmektedir.

Kaşların yeni bir forma kavuşmasını sağlayan ve aynı zamanda kaşları besleyerek yapılan işlemin uzun soluklu olmasına yardımcı olan kaş laminasyonu işlemi, günümüz kaş tasarımı uygulamaları arasında en popüler olanıdır. Düzenli yaptırıldığı takdirde kalıcılık süresi uzayan kaş laminasyonu işlemi ile kaşlar arasındaki asimetri de rahatlıkla düzeltilebilmektedir.

Yeniliklerimiz ve Kampanyanlarımız İçin Bize Ulaşın !

Çalıştığımız Markalar