whatsapp
  • Merkez: Cemal Gürsel Cad. No:75 Bostanlı Apt. Kat:5 Daire:10 Zil:60 Karşıyaka / Bostanlı / İZMİR
    Şube: Alsancak Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. Nuray Apt. No 28 Kat 3 Daire 8 ( Gratis Karşısı ) Alsancak / İZMİR
Lazer Epilasyon

Tırnakları çok cansız olan veya sürekli kırılan kişiler için tırnak uzatmak oldukça zordur. Bu kişiler bir türlü istedikleri gibi uzun ve sağlıklı görünen tırnaklara kavuşamazlar. Böyle durumlarda yapılması gereken protez tırnak hizmeti almaktır. Bu hizmet sayesinde kişiler istedikleri uzunlukta tırnaklara kolaylıkla erişebilmektedir. Sizlerde uzun ve sağlıklı tırnaklara kavuşmak istiyorsanız salonumuzu gelerek bu tırnaklara kolaylıkla kavuşabilirsiniz. Sizlere profesyonel ekibimiz ile bu konuda en iyi şekilde hizmet vermekteyiz.

Protez Tırnak Uygulaması Nedir?

Uzun tırnaklara sahip olmak her kadının istediği ancak her zaman kolay olan bir şey değildir. Tırnaklar genel olarak kırılgan yapıya sahiptir ve çoğu kadın için tırnak uzatmak oldukça güçtür. Protez tırnak uygulaması sayesinde kişilerin artık tırnak uzatma gibi bir derdi olmayacaktır. Çünkü bu işlem sayesinde kişilere bir çeşit yapay tırnak uygulanmaktadır. Burada uygun bir malzeme ile tırnak yapısına uygun şekilde, tıpkı doğal bir tırnak gibi ekleme yapılmaktadır. Protez tırnaklar gündelik yaşamda herhangi bir sıkıntı olmadan rahatlıkla kullanılabilmektedir. Kişiler bu konuda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

Salonumuzda profesyonel tırnak uzmanlarımız tarafından yapılan bu uygulama ile sizlerde rahatlıkla uzun tırnaklara kavuşabilirsiniz. Üstelik bu tırnaklara yapılan çeşitli nail art işlemleri ile de son derece tarz ve şık görünebilirsiniz. İstediğiniz uzunlukta yapılan tırnaklar ile sizlerde rahat bir şekilde bakımlı ellere sahip olabilirsiniz.

Çalıştığımız Markalar