whatsapp
  • Merkez: Cemal Gürsel Cad. No:75 Bostanlı Apt. Kat:5 Daire:10 Zil:60 Karşıyaka / Bostanlı / İZMİR
    Şube: Alsancak Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. Nuray Apt. No 28 Kat 3 Daire 8 ( Gratis Karşısı ) Alsancak / İZMİR
Lazer Epilasyon

Kirpik Lifting Uygulaması

Kirpikler, güzel bakışların tamamlayıcı unsurlarındandır. Kirpiklerde uzun ve dışa dönük bir form ideal kirpik görünümü olarak kabul edilir. Ancak herkes doğuştan bu formda kirpiklere sahip olmayabilmektedir.

Günümüz popüler uygulamalarından biri olan kirpik lifting uygulaması hayalini kurduğunuz kirpiklere kavuşmanızı sağlarken aynı zamanda kirpiklerinize bakım yaparak kirpiklerinizin sağlığını korumasına yardımcı olmaktadır.

 

Kirpik Lifting Kalıcılık Süresi Nedir?

Ortalama 2-3 ay kalıcılığı bulunan kirpik lifting uygulamasında amaç, kıvrımlı ve gür görünümlü belirgin kirpiklere sahip olmaktır.

Kirpik Lifting Uygulaması Nasıl Yapılır?

Oldukça konforlu bir işlem olan ve herhangi bir ağrı, sızı hissedilmeyen kirpik lifting uygulaması 4 aşamadan oluşan bir uygulama protokolü içerir.

Kirpik lifting uygulamasının aşamalarını şu şekilde sıralayabiliriz;

* Kirpikler, özel temizleme ürünleri ile her türlü makyaj, solüsyon ve yağdan arındırılarak bakıma hazır hale getirilir.
* İstenilen uzunluğa göre farklı çeşitleri bulunan özel kirpik pedleri arasından planlanan görünüm doğrultusunda uygun kalıpla kirpikler şekillendirilir.
* Pedler aracılığıyla şekillendirilen kirpiklere özel keratin bakımı yapılır.
* Kirpiklerin yapısını güçlendiren pigmentler ve vitaminler uygulanır.

Kirpik lifting işlemi konforlu ve güvenilir bir işlem olmakla birlikte uygulamadan hemen sonra etkisi görülmektedir.

Kirpik Lifting Uygulaması Sonrası Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

kirpik lifting uygulamasını takriben ilk 24 saat kirpiklerin su ile temas etmemesi işlemin kalıcılığı için oldukça önemlidir. İşlemden 24 saat sonra ise tüm göz çevresi ürünleri rahatlıkla kullanılabilir hatta deniz ve havuza da rahatlıkla girilebilmektedir.

Kirpik lifting uygulaması, arzu edildiği takdirde kalıcılığının geçmesi beklenmeden de kişinin isteği doğrultusunda bozulabilmektedir. Ancak bu noktada kirpik lifting yaptıran kişinin bir uzmana danışması, evde kendi ürünleri ile kirpik lifting uygulamasını geri almaya çalışmaması gerekmektedir.

Kirpik lifting yaygın inanışın aksine kirpiklere zarar veren kirpikleri yıpratan bir uygulama değildir. Aksine, uygulama esnasında yapılan özel keratin bakımları sayesinde kirpikler daha canlı ve sağlıklı olmaktadır.

Çalıştığımız Markalar