whatsapp
  • Merkez: Cemal Gürsel Cad. No:75 Bostanlı Apt. Kat:5 Daire:10 Zil:60 Karşıyaka / Bostanlı / İZMİR
    Şube: Alsancak Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. Nuray Apt. No 28 Kat 3 Daire 8 ( Gratis Karşısı ) Alsancak / İZMİR
Lazer Epilasyon

Kaş Vitamini

Kıl köklerinin canlandırılması esasına dayanan kaş vitamini uygulaması, seyrelmiş, zayıf veya çeşitli sebeplere bağlı olarak dökülmüş kaşların tekrar çıkmasını amaçlar.

Kaş vitamini;

  • Stres,
  • Dış etkenler,
  • Yanlış beslenme,
  • Kötü alışkanlıklar,
  • Kullanılan bazı ilaçlar,
  • Genetik yatkınlıklar gibi faktörler nedeniyle küsen kaşlar için harika sonuçlar yaratır.

Kaş vitamini, güçlü içeriği sayesinde kaş kıllarının diplerine nüfuz ederek kaşların beslenmesini sağlar. Vitamin işlemi sırasında kullanılan serum, kıl köklerinin canlanmasına, güçlenmesine ve dökülen yerlerde tekrar tüylerin çıkmasına yardımcı olur.

 

Kaş Vitamini Nasıl Uygulanır?

Kaş serumu cihaz yardımıyla kaş köklerine nüfuz etmesi için uygulanır. Yaklaşık yarım saat süren bu işlem istenilen sonucu elde etmek amacıyla 3-5 seans olarak uygulanır. Seanslar arasında en az 20 gün olmalıdır.

Neden kaş vitamini yaptırmalısınız?

Yüzün merkezinde yer alan ve gözlerin çerçevesi olarak kabul edilen kaşlar, sadece görsel bir unsur değildir. Güzelliğin matematiksel temsilcisi altın oran için yüzdeki simetriyi sağlayan kaşlar aynı zamanda kişinin ifadesini de karakterize eden çok önemli bir unsurdur. Bu noktada yüz hatlarına ve göz şekline uygun bir kaş formuna sahip olmak güzellik için de olmazsa olmaz kriterlerden biridir.

Ancak kaş formumuz her zaman istediğimiz gibi olmaz. Kimi zaman genetik faktörler, kimi zaman dönemin modasına uyularak yapılan yanlış müdahaleler kaşların dökülerek eski canlılığını yitirmesine yol açabilir. Bu noktada birçok kişi çözüm olarak kaş kalemlerinden veya kaş farlarından faydalanmaya çalışır. Ancak bunlar hem zaman alır hem de kalıcı bir çözüm sunmaz. Kaş vitamini ise kişinin artık çıkmayan, küsmüş kaşlarını uykudan uyandırır ve tekrar cilt yüzeyine çıkmasını sağlar.

Çalıştığımız Markalar