whatsapp
  • Merkez: Cemal Gürsel Cad. No:75 Bostanlı Apt. Kat:5 Daire:10 Zil:60 Karşıyaka / Bostanlı / İZMİR
    Şube: Alsancak Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. Nuray Apt. No 28 Kat 3 Daire 8 ( Gratis Karşısı ) Alsancak / İZMİR
Lazer Epilasyon

Kaşlar, yüzümüzde, ifademizi tamamlayan unsurların başında gelir. Asimetrik olmaları veya şekilsiz şekilde uzamaları, yüzümüzün olumsuz bir ifade kazanmasına neden olabilmektedir.

Kaşların yeni bir forma kavuşmasını sağlayan ve aynı zamanda kaşları besleyerek yapılan işlemin uzun soluklu olmasına yardımcı olan kaş laminasyonu işlemi, günümüz kaş tasarımı uygulamaları arasında en popüler olanıdır. Düzenli yaptırıldığı takdirde kalıcılık süresi uzayan kaş laminasyonu işlemi ile kaşlar arasındaki asimetri de rahatlıkla düzeltilebilmektedir.

 

Kaş Laminasyonu Nasıl Yapılır ?

Kaş laminasyonunun ilk adımı, uygulamaya özel şampuan benzeri özel kaş ürünleri ile kaşları temizlemek ve kaşları işleme uygun hale getirmektir. İşleme başlamadan önce kaşlardaki tüm makyaj artıklarının temizlenmesi işlemin sağlıklı ve planan şekilde ilerlemesi için önemlidir. Arındırılma işlemi sonrası kaşlar planlanan şekle getirilerek uygulama özel bir tür yapıştırıcı ile sabitlenir. Kaş laminasyonu işlemi sırasında kişinin ihtiyaçları ve kaşların durumu göz önüne alınarak birden fazla farklı solüsyonlar kullanılabilmektedir. Kazandırılan yeni formun akabinde kaşlar sabitlendikten sonra eğer kaşlarda bir renk değişikliğine gidilecekse bu aşamada kaşlar boyanır. Boyama sonrası kaşlara özel protein bakımı yapılır ve laminasyon işlemi tamamlanır.

Kaş laminasyonu işlemi boyunca protein bakımı da dahil olmak üzere enjeksiyon içeren herhangi bir adım uygulanmaz. Yapılan tüm güçlendirici ve şekillendirici bakımlar ağrısız ve acısızdır.

Kaş Laminasyonu İşleminin Kalıcılığı Nedir ?

Kaş laminasyonu işlemi, yaklaşık 6 – 8 hafta kalıcılığı olan ve iyileşme süresi bulunmayan bir işlemdir.

Kaş laminasyonu işleminin bilinen bir yan etkisi yoktur. İşlem esnasında kullanılan tüm ürünler ve akabinde yapılan tüm kaş bakımlarında kullanılan bileşenler cilt ile uyumlu içeriğe sahip ürünlerdir.

Çalıştığımız Markalar