whatsapp
  • Merkez: Cemal Gürsel Cad. No:75 Bostanlı Apt. Kat:5 Daire:10 Zil:60 Karşıyaka / Bostanlı / İZMİR
    Şube: Alsancak Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. Nuray Apt. No 28 Kat 3 Daire 8 ( Gratis Karşısı ) Alsancak / İZMİR
Lazer Epilasyon

Kalıcı Eyeliner Uygulaması

Göz makyajı seven birçok kadının belki de en büyük şikayetlerinden biri eyeliner kullanımın zahmetli ve uygulamasının zaman alan bir işlem olmasıdır. Özellikle yüksek iş temposuna sahip çalışan kadınların pek çok toplantı ve görüşmelere hazırlık için kısıtlı zamanı olması, iş için çok erken saatlerde güne başlamaları göz makyajının zahmetini daha da artırmaktadır.

Kalıcı Eyeliner Güvenilir Bir Uygulama mıdır?

Kalıcı eyeliner uygulaması, daha belirgin gözlere sahip olmayan tüm kadınlar için güvenilir, konforlu ve ideal bir uygulamadır. Kısa uygulama süresi ve uzun kalıcılığı ile gün içerisinde zamandan tasarruf etmenizin yanı sıra sizi konforlu güzellik ile de tanıştıran kalıcı eyeliner uygulaması ile siz de göz alıcı bakışlara sahip olabilirsiniz.

Kalıcı Eyeliner İşlem Süresi Nedir?

Ortalama 45 ila 60 dakika arası değişen uygulama süresi ile kalıcı eyeliner uygulaması, çok kısa sürede yapılabilen akabinde ise yaklaşık olarak 18 ila 24 ay kullanım süresi olan etkin bir kozmetik işlemdir.

Kalıcı Eyeliner İşlemi Nasıl Yapılır?

Bir kalıcı makyaj uygulaması olan kalıcı eyeliner işlemi, göz kapağının üzerine kişinin tercihleri doğrultusunda kuyruklu veya kuyruksuz şekilde yapılmaktadır. İşlem sırasında kullanılan boya pigmentleri cilt dostu ürünlerdir ve göz veya göz çevresine zarar vermez. Kalıcı eyeliner uygulamasında da işlemden önce bir önce çizim yapılır. Bu noktada kalıcı eyelinerınızın uzunluğu, kalınlığını belirlenir ve hastadan bu ön çizim doğrultusunda onay alınır. Onay sonrası özel eyeliner kalemi ile kalıcı eyeliner boya pigmentleri göz kapağının üzerine uygulanmaya başlanır.

Kalıcı Eyeliner Acılı Bir İşlem midir?

Kalıcı eyeliner uygulaması, anestetik kremler desteği ile yapıldığı için neredeyse ağrısız ve acısız diyebileceğimiz bir işlemdir.

Uygulama konforlu bir işlem olmakla birlikte göz kapağı derisi ince ve hassas olduğu için uygulamanın akabinde uygulama alanında hafif bir şişlik ve kızarık görülebilmektedir. Ancak bu geçici bir durumdur.

Çalıştığımız Markalar