whatsapp
  • Merkez: Cemal Gürsel Cad. No:75 Bostanlı Apt. Kat:5 Daire:10 Zil:60 Karşıyaka / Bostanlı / İZMİR
    Şube: Alsancak Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. Nuray Apt. No 28 Kat 3 Daire 8 ( Gratis Karşısı ) Alsancak / İZMİR
Lazer Epilasyon

Daha dolgun ve daha uzun kirpiklere sahip olmak her kadının hakkıdır. Ancak ne yazık ki herkes doğuştan böyle bir özellikle doğmaz. Tabi bu durum böyle bir görüntüye sahip olmasına engel değildir. İpek kirpik uygulaması sayesinde kişilerin daha dolgun ve daha uzun kirpiklere sahip olması mümkündür. Bu işlem sayesinde kişilerin hem daha dolgun hem de daha uzun kirpiklere sahip olmasını sağlıyoruz. Sizlerde bu görüntüye kavuşmak istiyorsanız salonumuzu ziyaret ederek bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

İpek Kirpik Nasıl Yapılır?

Kirpiklerin daha uzun ve daha dolgun görünmesini sağlayan ipek kirpik uygulaması son yıllarda oldukça tercih edilmeye başlamıştır. Bu uygulama hem doğal görünmekte hem de takma kirpik gibi zahmetli olmamaktadır. Bu işlem nasıl yapılır merak edenler için detaylı bilgi vermek istiyoruz. Öncelikle bu işlem sırasında kişinin kendi kirpiğine en yakın malzeme ile yapılmaktadır. İşlem sırasında kişinin kirpik diplerine özel bir ürün sürülüp, ek olarak kirpik uygulanmaktadır. Bu işlem sırasında kişinin kirpikleri daha dolgun görünecek şekilde eklemeler yapılmaktadır.

Salonumuzda yapmış olduğumuz bu uygulamada kişilerin çok doğal ve çok daha iyi görünen kirpiklere sahip olması sağlanmaktadır. Bu uygulama son derece önemli ve yapılırken dikkat gerektiren bir işlem olmaktadır. Bu nedenle de kişilerin tecrübeli ve profesyonel kişilerden bu konuda destek alması gerekir. Bizler de bu konuda tercih edebileceğiniz profesyonel ve tecrübeli ekipler olmaktayız.

Çalıştığımız Markalar