whatsapp
  • Merkez: Cemal Gürsel Cad. No:75 Bostanlı Apt. Kat:5 Daire:10 Zil:60 Karşıyaka / Bostanlı / İZMİR
    Şube: Alsancak Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. Nuray Apt. No 28 Kat 3 Daire 8 ( Gratis Karşısı ) Alsancak / İZMİR
Lazer Epilasyon

Hyaluron Pen / İğnesiz Dudak Dolgusu

Dolgu Uygulamaları için yenilikçi bir hizmet sunuyoruz Hyaluron Pen ile iğnesiz dudak dolgusu. Artık iğneli enjeksiyonların sebep olduğu mor ve şişlik şeklinde ağrıları ve diğer tüm sakıncaları unutun. Dolgu maddeleri, biorevitalizanlar ve mezokokteyly enjeksiyon sistemi sadece cilt tazelik ve gençliği vermekle kalmaz, aynı zamanda işlem sırasında konfor sağlar ve enjeksiyon sonrası komplikasyonları rahatlatır.

Hyaluron Pen / İğnesiz Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

Hyaluron Pen cihazı yüksek basınç ile hızlı ve eşit bir şekilde ürünü cilt altına aktarımını sağlayan bir cihazdır. Çelik yay ve çelik pistonu sayesinde yüksek derecede güvenli ve memnuniyet dolu bir uygula sunmanızı sağlar. Ürünü saatte 800km hızla 0,1mm gibi mikro açıklıktan deri altına aktarılır. İğne ve şırınga kullanılmadığından müşterileriniz için son derece acısız ve güvenli; sizler için ise son derece konforlu bir kullanım sunan cihazdır. Dünya çapında uzun sürelerdir yapılan araştırmalar sonucu iğneli ve acılı işlemlere göre Hyaluron Pen Cihazının bu tür işlemlerde daha verimli, öğrenilmesi uygulaması en basit cihaz olduğu için en çok tercih sebebi olduğu tespit edilmiştir.

Tedavi alanları şunları içerir:

Dudaklar, nazolabial çizgiler, kukla çizgileri, 11 çizgiler, alın kırışıklıkları.

Dudak büyütme ve kırışıklıkların azaltılması için mükemmeldir.

Hyaluronik Asit sadece dermisin papiller tabakasına ulaşır ve bunu tıkanma riski olmadan ve kan damarlarını delmek için keskin uçlar olmadan güvenli bir tedavi haline getirir.

Hyaluronik Asit nedir?

İnsan vücudunda bulunan doğal bir şeker olan hyaluronik asit, dünyadaki en nemlendirici maddedir. Fonksiyonu su çekmek ve cildi nemli, dolgun ve genç tutmaktır. İnsan vücudu doğal olarak Hyaluronik Asit oluşturduğundan, alerjisi olması imkansızdır.

Yaşlandıkça, vücut Hyaluronik Asit ve kollajen liflerinin miktarını azaltır. Kururlar ve incelirler, bu da hidrasyon ve elastikiyet kaybına neden olur.

Bu, cildin sarkmasına ve kırışıklıkların oluşmasına neden olur.

Cilde Hyaluronik asit ekleyerek kollajeni canlandırır ve daha taze, dolgun bir etki yaratırız.

Hyaluronik Asit, bağ dokusunun ana yapısal elementidir.

Bunu neden daha önce duymadım?

Hyaluron Pen, prosedür olarak yeni bir uygulamadır. Gerçekten basit olmasına rağmen, cihaz gerçekten inanılmaz derecede güçlü. Neden? Bu küçük araçla çok şey yapabileceğiniz için – şimdiye kadar mezoterapi ve dolgularda kullanılan yaklaşımları birleştiriyor, ayrıca tamamen güvenlidir.

Çalıştığımız Markalar